Novinky

SLAVILI JSME NAROZENINY.

14.04.2016 09:37
 
 
Předseda Senior klubu Josef Doležal oslavil životní jubileum 70 roků. Pepa je duší našeho klubu,
 proto mu všichni členové od srdce popřáli hodně zdraví a mnoho dalších let při práci v našem
Klubu. V dalším programu nám p. Miroslav Pinkava z Litovle vyprávěl o českých vesnicích
v Rumunsku a doplnil vyprávění promítáním fotografií.

TANEČNÍ ZÁBAVA

03.04.2016 09:13
 
 

V pátek 1. dubna jsme uzavřeli první čtvrtletí taneční zábavou na Dvoraně. Popřáli jsme oslavencům, připili si s nimi na zdraví a již tradičně jsme to rozjeli klubovou hymnou, kdy na parket vyběhne všechno, co má nohy. A potom už to jde samo. Vyhrávala nám Veselá dvojka z Loštic. Tombolu jsme pro značné množství cen museli rozdělit na dvě části. Chlebíčky, zákusky, víno, káva. Obsluhovali nás opět mladí hasiči a tak jsme se mohli všichni věnovat jen a pouze zábavě. Povedlo se, bylo veselo. Hasiči, děkujeme.V průběhu února jsme ještě absolvovali dvě přednášky. Pan Arnoš nám představil Tchaj-wan a jeho dcera nám dala základní kurs čínštiny. Na druhé přednášce nás ing. Charouz z BESIPu informoval o novinkách   v silničním provozu a rozdal zúčastněným přehršli dárků - hlavně pro chodce a cyklisty.

FOTO ZDE:

MDŽ 2016

13.03.2016 10:12

        

 
V pátek 11.3. jsme na Dvoraně oslavili Mezinárodní den žen. Děti ze zdejší ZŠ nám zatančily a zazpívaly a potom ženám rozdaly kytičky. Tři členky - N. Plachá, M. Mazánková a J. Obšilová - obdržely navíc věcné ceny.  K tanci a poslechu nám hrála Veselá dvojka z Loštic. Spolupráce se ZŠ funguje již několik let. Podařilo se nám ale navázat neformální spolupráci i se zdejšími hasiči a díky tomu se o nás opět starala trojice - Michal, Petr a Barbora. A byli dobří. Dokázali nám, že rozdíl dvou generací nic neznamená. Naši členové se tak mohli plně věnovat zábavě. Velmi si ceníme přístupu těchto mladých lidí k nám, seniorům. Výborné občerstvení, perfektní obsluhující, dobrá nálada, tanečky, zpěv, pohoda - maximální spokojenost.

MASOPUST

02.02.2016 17:45

V sobotu 30. ledna se šestičlenná skupina našich členů aktivně zapojila do programu masopustu. Připravili jedno zastavení Na Růžovce. Podle hodnocení pořadatelů jsme to prý zvládli dobře. Děkujeme, rádi pomůžeme v rámci svých možnost, kdykoliv.

FOTO ZDE:

BESEDA S HEJTMANEM

02.02.2016 17:42
 

Ve čtvrtek 28. ledna jsme mezi sebou na Dvoraně přivítali hejtmana Olomouckého kraje ing. Rozbořila. Vzájemně jsme si předali dárky a beseda, které se zúčastnily i starostka P. Bezová a zástupce starostky K. Navrátilová, mohla začít. Obec zajistila ozvučení a tak hejtman nemusel příliš namáhat své hlasivky a všichni tak dobře slyšeli. Všichni se shodli na tom, že - Jirka, jak ho mnohé seniorky znají - byl prostě jednička. Na závěr se nám podepsal do klubové kroniky. No a protože jeho dárek - dvě krabice vína - jsme nechtěli nechat jen tak ležet, tak jsme, ale až po jeho odchodu, vesele popíjeli na jeho zdraví. Hejtman přijal naše pozvání na červnové sportovně-společenské odpoledne a na Silvestra slíbil, že přijede obsluhovat. To ale asi nehrozí, protože pokud se skutečně dostaví, tak ho naše holky utancují.

FOTO ZDE:

 

ROK 2016

02.02.2016 17:38
 

 

Rok 2016 jsme již zahájili  14. ledna v prostorách OÚ. Minutou ticha jsme uctili památku zesnulého B. Fráňi. Potom N. Plachá přednesla zprávu o hospodaření a čerpání dotace od OÚ. Následovalo promítání klubových akcí za uplynulý rok a členové měli možnost si na připravených tiskopisech objednávat fotografie z těchto akcí.

 

KLUBOVÝ SILVESTR - 2015.

01.01.2016 15:49

        

​​​V úterý 29. prosince jsme na Dvoraně uzavřeli rok 2015 klubovým Silvestrem, opět s programem z vlastních zdrojů. Hned při příchodu byl každému členovi vyplacen 13. důchod na rozjezd. Tradičně jsme zahájili přáním všem, kteří oslavili svá životní jubilea v posledním čtvrtletí. Vzpomněli jsme i na ty, kteří nás v průběhu roku opustili - M. Fuchsovou, P. Kuchaříka a aktivní členkou taneční skupiny B. Černohousovou. Přivítali jsme nové členy - manžele Frýdlovi, V. Navrátilovou a Z. Svačinkovou. Následovala klubová hymna, při níž se vždy parket zcela zaplní. Taneční skupina předvedla svou skladbu "Slavíci z Madridu". Potom naše starostka originálním způsobem uvedla na scénu vítěznou dvojici soutěže StarDance - senior, když dlouhomladí tančí... Duo MiJo zatančilo své vrcholné číslo - paso doble, Červená sukýnka/červené trenýrky. Po nich se předvedla čtyři prasátka na text známé písničky "Tři čuníci". Že byly čtyři, no a co? Mušketýři byli původně také tři. Po večeři přišla na řadu tombola, která se pro množství cen značně protáhla, že jsme téměř nestihli odpočítávání  posledních vteřin roku. Sál se ponořil do tmy, když se pak znovu rozzářil, navzájem jsme si všichni  popřáli zdraví, zvýšení důchodů a hlavně, abychom si je co nejdéle užili. Nový rok jsme přivítali jako vždy, klubovou hymnou. K tanci a poslechu nám hrála Pohoda Uničov, která speciálně pro náš klub  připravila, zahrála a zazpívala píseň "Nám je to jedno .." s textem upraveným pro seniory. V průběhu večera představili Fr. Přikryl a M. Polcarová fotoalbum, které zobrazuje činnost klubu za rok 2014.

F OTO ZDE:

VIDEO I.:

VIDEO II.:

JAK JSME SI VEDLI VE IV. ČTVRTLETÍ 2015

13.12.2015 19:51

 

​V průběhu čtvrtletí jsme na schůzkách měli zajímavé hosty. Nejdříve však ještě naše holky vypomáhaly ve stáncích s občerstvením při soutěži, kterou pořádali zdejší hasiči. Jako první host mezi nás zavítal pan Pytlíček se zajímavou přednáškou o Holandsku. Navštívili jsme Rotterdam, Amsterodam a Alkmaar. Pozvali jsme si senátorku MUDr. Alenu Šromovou. Po základních informacích o senátu a jeho fungování pak odpovídala na četné dotazy. Na první listopadové schůzce jsme s naší nejstarší členkou - paní Marií Havelkovou - oslavili její devadesátiny. V listopadu jsme ještě stihli přednášku pana Arnoše o indonéském ostrově Sulawesi. Na poslední letošní schůzku jsme si pozvali pana Sýkoru, výborného baviče a kytaristu (jinak výrobce dřevěných hraček), který nám spolu s našim harmonikářem Milanem Vybíralem, připravili krásné odpoledne. Nejdříve se za jejich doprovodu zpívali koledy a pak přišel na řadu koncert předsilvestrovského veselí. Schůzka se protáhla, ale všichni jsme si společně zazpívali a dobře se bavili. Teď už nás čeká jen klubový Silvestr s živou hudbou a vlastním programem.

 

FOTO ZDE:​

Ocenění seniorklubu

13.10.2015 07:20

ČTVRTLETNÍ TANEČNÍ ZÁBAVA.

04.10.2015 09:04


       

V září jsme sešli dvakrát. První schůzka po prázdninách se nesla v duchu  - máme si co říct, dva měsíce jsme se neviděli. Došlo i na harmoniku a sborový zpěv. Na druhé jsme si vyslechli přednášku ing. Gottfrieda o Indii.

A v pátek 2. října jsme čtvrtletí uzavřeli taneční zábavou na Dvoraně. Nejprve jsme minutou ticha uctili památku zesnulé Bohumily Černohousové, aktivní členky taneční skupiny a dále jsme se již řídili její životní moudrostí - nejlepší lék na smutek je smích a dobrá zábava. Popřáli jsme oslavencům, připili si s nimi na zdraví a pak už se jen tancovalo a zpívalo. Tombola a velmi solidní občerstvení patří k samozřejmostem. K dobré pohodě nám hrála Pohoda Uničov. ​​

 Foto zde 

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

TOPlist