Novinky

TANEČNÍ ZÁBAVA

02.07.2017 19:41

     TANEČNÍ ZÁBAVA

V pátek 30.6. jsme uzavřeli pololetí taneční zábavou na Dvoraně. Akce tohoto druhu se mezi členy klubu těší velké oblibě a odpovídá tomu i účast. Hrála nám Veselá  dvojka z Loštic. Zřejmě se jim u nás líbí, že patrně vytvářejí novou tradici. Přivezou nám vždy deset balíčků tvarůžků různých tvarů a zvyšují nám tím zájem o tombolu.  Spolupráce s hasiči, dá se říct už tradicí je. Funguje k naší spokojenosti již tři roky. Opět nás perfektně obsluhovali. Nezapomněli jsme ani na oslavence. Ženy dostaly kytičky, mužům pak stačí potřepání rukou. Nechybí chlebíčky a zákusky, které vždy připraví členky klubu. 
Na 14. července připravujeme letní venkovní posezení s harmonikou a kytarou na myslivecké chatě Skalka. Po této akci nám začnou klubové prázdniny.

SPORTOVNĚ-SPOLEČENSKÉ ODPOLEDNE

26.06.2017 13:18

   SPORTOVNĚ-SPOLEČENSKÉ ODPOLEDNE

V sobotu 24. 6. jsme na Sokolce uspořádali již pátý ročník sportovně-společenského odpoledne. Přivítali jsme hosty ze Senice, Křelova a Velkého Týnce. Soutěžilo se v pěti disciplínách a nejúspěšnějším bylo družstvo ze Senice, které posbíralo nejvíce medailí. 
K tanci a poslechu nám hrála Pohoda Uničov, pohoštění se ujali mladí hasiči, kteří nám tak výrazně pomáhají při zajišťování klubových akcí. Počasí nám přálo. Jediným stínem tak byla poněkud nižší účast a téměř nulový zájem místních občanů. Škoda, přijít se pobavit může kdokoliv.

MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ

03.06.2017 15:00
              MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ
V pátek 2. června jsme pro děti zdejší ZŠ v rámci MDD uspořádali na Sokolce sportovní dopoledne. Zúčastnilo se 36 dětí, které byly rozděleny do tří družstev a absolvovaly celkem pět soutěžních disciplin. Děti, ale i paní učitelky, obdržely za své výkony perníkové medaile s logem klubu. Počasí nám přálo, pitný režim jsme zajistili. Oplatili jsme tak dětem za jejich vystoupení na našem březnovém MDŽ. A jak si vedly paní učitelky? Výborně, byly svým žákům vzorným příkladem.

Rychlá odpověď

 

BYLI JSME NA VÝLETĚ

28.05.2017 13:29
                      BYLI JSME NA VÝLETĚ.
V pátek 26. května vyrazilo čtyřicet tři členů senior klubu na jednodenní
výlet. Počasí nám přálo a tak jsme se mohli podívat na přehradu
Slezská Harta. Po krátké procházce po přehradní hrázi jsme pokračovali
Do Bruntálu kde jsme navštívili místní zámek. V hotelu Praděd jsme
poobědvali a přesunuli se do Šternberka. Navštívili jsme muzeum
expozice času. Velmi poutavým výkladem o čase od vzniku vesmíru
až do současnosti nás provedl ředitel pan Svoboda.
Všem seniorům se výlet líbil. Vrátili jsme se unaveni,ale plni dojmů
A už se těšíme na další výlet.

ÓDA NA LUHAČOVICE

10.05.2017 08:03
                           ÓDA NA LUHAČOVICE.
 
Jestli máte času více, navštivte Luhačovice!
Budete se cítit jako v ráji,
člověk se tam dobře nají,
Nikdo vás tam nehoní a obchůdky vás přivítají.
Stačí mít jen plnou peněženku 
a když prší venku,
zákusek a kávu si všichni rádi dají.
Procházky, bazén, masáže,
co jen si člověk představit dokáže.
Večer, když slunce zapadne za kopečky,
Hajdy všichni na tanečky.
Večeři dobrým vínkem zapi,
ani nám tu nechybějí chlapi.
Ještě naposled na oběd půjdem
a pak už dost, byl jsi tu jen pouhý host.
Naschle Luhačovice milé,
Prožili jsme zde krásné chvíle
a snad za rok zas, budete vítat NÁS!
 
20.dubna 2017           Jiřina  Novotná
 
Skupina členek Senior klub Cholina vyjádřila
svoji spokojenost s návštěvy Luhačovic.

TANEČNÍ ZÁBAVA

02.04.2017 20:06

V pátek 31. března jsme uzavřeli I. čtvrtletí jak jinak než taneční zábavou na Dvoraně. Popřáli jsme oslavencům, připili si s nimi na zdraví, přivítali další dvě nové členky. K dobré pohodě nám vyhrávala Veselá dvojka z Loštic, která mile překvapila, když nám do tomboly přispěla typickými loštickými specialitami. Tombola tak byla výrazně bohatší, občerstvení kvalitní i díky Majce Krajcové, která napekla velmi chutné zákusky. O naši pohodu a bezstarostnost se opět zasloužili místní hasiči, tentokrát ve složení - Barča, Sabča a Nikola - a tak se mohli všichni senioři plně věnovat jen a jen zábavě. Holky, děkujeme.

FOTO ZDE:

MDŽ v Cholině

11.03.2017 16:45

      MDŽ v Cholině.

Senior klub Cholina uspořádal v pátek 10.3 .na Dvoraně u příležitosti MDŽ taneční zábavu. Nejdříve vystoupily se svým krátkým programem děti ze zdejší ZŠ, které potom rozdaly svým babičkám připravené květiny. Popřáli jsme paní doktorce Krčové k významnému životnímu jubileu, předali drobné pozornosti čtyřem členkám klubu a pak už přišla na řadu klubová hymna, při které se tradičně vždy zaplní taneční parket. K tanci nám vyhrávala Veselá dvojka z Loštic, obsluhovali nás hasiči - Milan, Radka a Petra. Nezapomněli jsme ani na děti, dostalo se jim malého občerstvení a příslib, že k Mezinárodnímu dni dětí pro ně opět připravíme sportovní dopoledne. Zavítala mezi nás i paní starostka. Chlebíčky, zákusky, káva, víno, limo, pivo , ale i něco ostřejšího, to už je na akcích podobného typu samozřejmostí. Taneční zábava se nám vydařila ke spokojenosti všech přítomných.

SILVESTR 2016

02.01.2017 13:52

​​​ ​V pátek 30.12. jsme zakončili na Dvoraně úspěšný rok tradičně klubovým Silvestrem. Vyplatili jsme si 13. důchod, popřáli jsme oslavencům, předali jim kytičky a připili si s nimi na zdraví. Krásné osmdesátiny jsme slavili s Libuškou Šanovou, děvčata z taneční skupiny předala ještě kytičku své vedoucí Jiřce Zajíčkové. Potom se ke slovu dostala Pohoda Uničov. Zahájila klubovou hymnou, kterou si na parketu poctivě odkroutila drtivá většina přítomných členů a hostů. Na programu byla módní přehlídka, kterou moderovala Jiřka Zajíčková, děvčata nacvičila a uvedla scénku s názvem Večerní hygiena důchodce. Obojí mělo úspěch. Tombolu jsme museli rozdělit na dvě části kvůli vysokému počtu cen. Později mezi nás zavítala i paní starostka Pavla Bezová. Když jsme odpočítali klubovou půlnoc, sál se zahalil do tmy. Po opětovném rozsvícení následoval novoroční přípitek. A ten se protáhl, protože všichni chtěli popřát všem. Nový rok jsme zahájili, jak máme ve zvyku, klubovou hymnou. Kapela Pohoda dále vyhrávala k tanci až do pozdních klubových ranních hodin. Snědli a vypili jsme všechno, co bylo připraveno. Pečovala o nás osvědčené silvestrovská sestava - Blanka, Hela, Verča a Jarda. Děkujeme! Loučení s rokem 2016 jsme si prostě užili.​

FOTO ZDE:

VIDEO ZDE:

PODZIMNÍ TURNÉ

18.12.2016 14:28

​Patnáctičlenná taneční skupina Senior klubu Cholina, pod vedením Jiřiny Zajíčkové, je ve svém okolí žádaná. Její aktivita se dá s trochou nadsázky nazvat Podzimní turné. Začalo to na hodech v Seničce, skupina vystoupila ke Dni seniorů v Domově Bílsko, kde k dobré pohodě přispěl i člen klubu , harmonikář Milan Vybíral. Podařilo se mu rozezpívat a roztancovat klienty i zaměstnance Domova. V listopadu pak skupina vystoupila na setkání českých a moravských seniorů Třídvoráků ve Třech Dvorech. Další vystoupení se uskutečnilo na schůzce Senior klubu v Litovli, na Mikuláše opět v Domově Bílsko, kde naše holky obdarovaly klienty Domova perníkovými Mikuláši vlastní výroby a znovu se i zpívalo s harmonikou. Turné skupina zakončila 16.12.  na předvánočním posezení seniorů ve Vilémově. Pro děvčata to byl náročný program, ale zvládly to. Teď nějaký čas vysadí, zváží další pozvánky, protože přece jen pět vystoupení během necelých tří měsíců, z toho tři v prosinci, pravidelné zkoušky, to vše v předvánočním čase, to byla pro seniorky poměrně náročná "šichta". A to je ještě čeká klubový Silvestr !​

FOTO ZDE:

ZÁVĚR III. ČTVRLETÍ

09.10.2016 04:14
 ​​Po srpnových klubových prázdninách jsme se v září sešli na dvou schůzkách. První byla bez programu, ale zato plná vzájemně sdělovaných dojmů. Na druhé nás pan Arnoš provedl Uzbekistánem a Kyrgyzstánem, místy, kudy vedla historická Hedvábná stezka. Čtvrtletí jsme uzavřeli v pátek 7. října na Dvoraně taneční zábavou s tradičním programem, tombolou a občerstvením. Vyhrávala nám Veselá dvojka z Loštic, obsluhování zajistili hasiči, kteří vyslali trojici žen - Evu, Petru a Radku. Zvládly to na výbornou. Děkujeme.
Teď  nás čeká příprava programu  na Silvestra, taneční skupinu pak do konce roku ještě vystoupení ve Třech Dvorech, Bílsku a Vilémově.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

TOPlist