Novinky

ZAVĚR ČTVRTLETÍ

09.10.2017 09:05
 
 
V pátek 6. října jsme na Dvoraně uzavřeli III. čtvrtletí taneční zábavou. Připili jsme si na zdraví se všemi, kteří v tomto čtvrtletí oslavili svá životní jubilea. Ženy dostaly kytičky, mužům jsme potřepali pravicí. Hrála nám loštická Veselá dvojka. O naše pohodlí se starala trojice mladých lidí - Veronika, Jitka Jarda. Káva, zákusky, chlebíčky, víno, pivo i něco málo nealko nápojů, trochu víc pak i něco ostřejšího. Roste nám zájem o tombolu. Losy jsou vždy prodány během chvilky. Kdo přijde později, má smůlu. A co teprve od ledna, až nám - už zase - zvednou důchody. Tentokrát byly tahákem tvarůžky. Příště hrajeme o máslo. Spokojenost, dobrá nálada, pohoda. Prostě si užíváme podzim života. 

FOTO ZDE:

SENIČKA-2017

30.08.2017 05:22

           SENIČKA - 2017

Na pozvání Obecního úřadu vystoupila naše taneční skupina v programu na hodech v Seničce. Děvčata předvedla dvě skladby - Šedesátá léta a Červené trenýrky. S diváky se pak holky rozloučily klubovou hymnou. Jejich vystoupení se patrně líbila, protože od 
pořadatelů dostaly pozvánku i na příští rok.

ZÁVĚR POLOLETÍ NA POKRAČOVÁNÍ

16.07.2017 10:24

         ZÁVĚR POLOLETÍ NA POKRAČOVÁNÍ

V pátek 14.7. jsme podruhé uzavírali pololetí, tentokrát na myslivecké chatě Skalka, spolu se svými hosty z Křelova. Ne, že by se nám to na poprvé před čtrnácti dny na Dvoraně nepovedlo. Naopak, prostě se rádi bavíme, opět s muzikou a dobrým občerstvením. Křelovští přivezli také něco na zub a tak se jedlo, pilo, zpívalo. Hrála nám skupina Vy-Sy.Obsluhu, jak jinak, zajistili hasiči. Přišla nás "zkontrolovat" paní starostka, zda nejsme příliš hluční. Prošlo nám to. I počasí nám přálo. Myslivci, hasiči - děkujeme.
Teď nastoupíme klubové prázdniny, na jejichž konci taneční skupina vystoupí na hodech v blízké Seničce. Po prázdninách, hned začátkem září, zahajujeme s lidovkou druhé pololetí. 

TANEČNÍ ZÁBAVA

02.07.2017 19:41

     TANEČNÍ ZÁBAVA

V pátek 30.6. jsme uzavřeli pololetí taneční zábavou na Dvoraně. Akce tohoto druhu se mezi členy klubu těší velké oblibě a odpovídá tomu i účast. Hrála nám Veselá  dvojka z Loštic. Zřejmě se jim u nás líbí, že patrně vytvářejí novou tradici. Přivezou nám vždy deset balíčků tvarůžků různých tvarů a zvyšují nám tím zájem o tombolu.  Spolupráce s hasiči, dá se říct už tradicí je. Funguje k naší spokojenosti již tři roky. Opět nás perfektně obsluhovali. Nezapomněli jsme ani na oslavence. Ženy dostaly kytičky, mužům pak stačí potřepání rukou. Nechybí chlebíčky a zákusky, které vždy připraví členky klubu. 
Na 14. července připravujeme letní venkovní posezení s harmonikou a kytarou na myslivecké chatě Skalka. Po této akci nám začnou klubové prázdniny.

SPORTOVNĚ-SPOLEČENSKÉ ODPOLEDNE

26.06.2017 13:18

   SPORTOVNĚ-SPOLEČENSKÉ ODPOLEDNE

V sobotu 24. 6. jsme na Sokolce uspořádali již pátý ročník sportovně-společenského odpoledne. Přivítali jsme hosty ze Senice, Křelova a Velkého Týnce. Soutěžilo se v pěti disciplínách a nejúspěšnějším bylo družstvo ze Senice, které posbíralo nejvíce medailí. 
K tanci a poslechu nám hrála Pohoda Uničov, pohoštění se ujali mladí hasiči, kteří nám tak výrazně pomáhají při zajišťování klubových akcí. Počasí nám přálo. Jediným stínem tak byla poněkud nižší účast a téměř nulový zájem místních občanů. Škoda, přijít se pobavit může kdokoliv.

MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ

03.06.2017 15:00
              MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ
V pátek 2. června jsme pro děti zdejší ZŠ v rámci MDD uspořádali na Sokolce sportovní dopoledne. Zúčastnilo se 36 dětí, které byly rozděleny do tří družstev a absolvovaly celkem pět soutěžních disciplin. Děti, ale i paní učitelky, obdržely za své výkony perníkové medaile s logem klubu. Počasí nám přálo, pitný režim jsme zajistili. Oplatili jsme tak dětem za jejich vystoupení na našem březnovém MDŽ. A jak si vedly paní učitelky? Výborně, byly svým žákům vzorným příkladem.

Rychlá odpověď

 

BYLI JSME NA VÝLETĚ

28.05.2017 13:29
                      BYLI JSME NA VÝLETĚ.
V pátek 26. května vyrazilo čtyřicet tři členů senior klubu na jednodenní
výlet. Počasí nám přálo a tak jsme se mohli podívat na přehradu
Slezská Harta. Po krátké procházce po přehradní hrázi jsme pokračovali
Do Bruntálu kde jsme navštívili místní zámek. V hotelu Praděd jsme
poobědvali a přesunuli se do Šternberka. Navštívili jsme muzeum
expozice času. Velmi poutavým výkladem o čase od vzniku vesmíru
až do současnosti nás provedl ředitel pan Svoboda.
Všem seniorům se výlet líbil. Vrátili jsme se unaveni,ale plni dojmů
A už se těšíme na další výlet.

ÓDA NA LUHAČOVICE

10.05.2017 08:03
                           ÓDA NA LUHAČOVICE.
 
Jestli máte času více, navštivte Luhačovice!
Budete se cítit jako v ráji,
člověk se tam dobře nají,
Nikdo vás tam nehoní a obchůdky vás přivítají.
Stačí mít jen plnou peněženku 
a když prší venku,
zákusek a kávu si všichni rádi dají.
Procházky, bazén, masáže,
co jen si člověk představit dokáže.
Večer, když slunce zapadne za kopečky,
Hajdy všichni na tanečky.
Večeři dobrým vínkem zapi,
ani nám tu nechybějí chlapi.
Ještě naposled na oběd půjdem
a pak už dost, byl jsi tu jen pouhý host.
Naschle Luhačovice milé,
Prožili jsme zde krásné chvíle
a snad za rok zas, budete vítat NÁS!
 
20.dubna 2017           Jiřina  Novotná
 
Skupina členek Senior klub Cholina vyjádřila
svoji spokojenost s návštěvy Luhačovic.

TANEČNÍ ZÁBAVA

02.04.2017 20:06

V pátek 31. března jsme uzavřeli I. čtvrtletí jak jinak než taneční zábavou na Dvoraně. Popřáli jsme oslavencům, připili si s nimi na zdraví, přivítali další dvě nové členky. K dobré pohodě nám vyhrávala Veselá dvojka z Loštic, která mile překvapila, když nám do tomboly přispěla typickými loštickými specialitami. Tombola tak byla výrazně bohatší, občerstvení kvalitní i díky Majce Krajcové, která napekla velmi chutné zákusky. O naši pohodu a bezstarostnost se opět zasloužili místní hasiči, tentokrát ve složení - Barča, Sabča a Nikola - a tak se mohli všichni senioři plně věnovat jen a jen zábavě. Holky, děkujeme.

FOTO ZDE:

MDŽ v Cholině

11.03.2017 16:45

      MDŽ v Cholině.

Senior klub Cholina uspořádal v pátek 10.3 .na Dvoraně u příležitosti MDŽ taneční zábavu. Nejdříve vystoupily se svým krátkým programem děti ze zdejší ZŠ, které potom rozdaly svým babičkám připravené květiny. Popřáli jsme paní doktorce Krčové k významnému životnímu jubileu, předali drobné pozornosti čtyřem členkám klubu a pak už přišla na řadu klubová hymna, při které se tradičně vždy zaplní taneční parket. K tanci nám vyhrávala Veselá dvojka z Loštic, obsluhovali nás hasiči - Milan, Radka a Petra. Nezapomněli jsme ani na děti, dostalo se jim malého občerstvení a příslib, že k Mezinárodnímu dni dětí pro ně opět připravíme sportovní dopoledne. Zavítala mezi nás i paní starostka. Chlebíčky, zákusky, káva, víno, limo, pivo , ale i něco ostřejšího, to už je na akcích podobného typu samozřejmostí. Taneční zábava se nám vydařila ke spokojenosti všech přítomných.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

TOPlist