Vydržte!

Datum: 02.09.2015 | Vložil: Blanka, Otrokovice

Zdravím do Choliny. Prázdniny skončily, vnoučata šly do školky, babičky mají konečně volno a mohou se věnovat svým zájmům. Před dvěma lety mě kamarádka upozornila na vaše stránky. Od té doby Vás sleduji a fandím. Vždy čekám, co zase vymyslíte, s čím vyrukujete. Mám vás přečtené od A až do Z. Zhlédla jsem všechny vaše fotografie a videa z vašich akcí. Vím také, že jste překonali určitou krizi a to svědčí o vaši síle a soudržnosti. Sleduji také vaši anketu. Nenechejte se rozhodit několika negativními názory. Mladou a střední generaci problémy seniorů nezajímají. Negativně k vaši činnosti se podle mých zkušeností může jen namyšlený senior intelektuál, ignorant, zapšklý škarohlíd anebo potom už jen třídní nepřítel. Prostě lidé, kteří sami nic nedokáží, neangažují se, neumí se bavit, umí jen kritizovat. Bohužel i u nás znám několik takových hogofogo. Jste úspěšní a úspěchy druhých nedokáží tito lidé nikdy odpustit. Proto Vám fandím, pokračujte, vymýšlejte, bavte se. I podzim života se dá prožít plnohodnotně, Vy jste toho důkazem.Držím Vám všechny palce, Blanka.

Přidat nový příspěvek


TOPlist